''Men Oksford Intensive English School'ga asos solganman ikkinchi tilni toʻliq oʻzlashtirish har bir kurs ishtirokchisidan pedagogik talab qiluvchi repetitorlar tomonidan oʻrganish qatʼiyatini talab etadi, bu bilan birga tildan ishonch va xotirjamlik bilan toʻgʻri foydalanishda individual   nutqda notiqlik va yozma shaklda nafislik uchun. Har bir talabaning erishgan yutuqlariga intilish tez orada OISE Oksfordning asosiy yutugi.'' ​​​ ​​​​​​​
TILL GINS, OISE ASOSchisi VA HOZIRGI DIREKTORI
Qiymatlar
Oʻquvchilarga oʻzlarini isbotlashlari va kutganlaridan ham koʻproq natijalarga erishishlariga imkon bering.
Ambitsiya
Yuqori natijalarga erishganlar
Bizning master-klasslarimiz yuqori ambitsiyalarga va aniq belgilangan maqsadlarga ega odamlarga qaratilgan. Ular yosh o'quvchilar yoki mutaxassislar bo'ladimi, ularning umumiy jihatlari o'z malakalarini oshirish istagi, mukammallikni izlash, shuningdek, bunga erishish uchun barcha zarur vositalarni amalga oshirish qobiliyatidir.
Notiqlik
Yuqori maqsadli
Ingliz tilida tushunarli va grammatik jihatdan to'g'ri gapirish har kimning qo'lida bo'lsa-da, notiq bo'lish, ingliz tilida gapirish, baham ko'rish, ishontirish va o'z maqsadlariga aniq erishish kamdan-kam uchraydi va shuning uchun farq qilishi mumkin.
Ishlash
Yuqori ishlash
Maqsad, muddat yoki qo'yilgan vazifa qanday bo'lishidan qat'iy nazar, muhim narsa qoladi va har doim natija bo'ladi. Bu hamrohlik va individual intensiv ishni talab qiladi. OISE kurslari "lingvistik turizm" dan uzoqda, o'quvchilarga maqsadlariga erishish uchun vositalarni taklif qiladi.
Qoniqish
Juda qoniqarli
Ta'limning intensivligi, imtiyozli o'quv muhiti va seminarlar va mashg'ulotlar davomida yaratilgan munosabatlar kelajak uchun qadrli xotiralar va aloqalardir.
Turar joy
Buyuk Britaniyada joylashgan barcha dasturlar turar joy xizmatini taklif qiladi
Turar joyni bron qilish xizmati quyidagilarni taklif qiladi:
• Mahalliy oila bilan uyda qolish: yarim pansionatda yashash narxi kurs narxiga kiritilgan
• Uyda qolishni afzal ko'rgan talabalar uchun tavsiya etilgan mehmonxonalar yoki turar joylar bo'yicha takliflar
OISE maktablari tarixiy va ilmiy ahamiyatga ega bo'lgan shaharlarda joylashgan. Maktab markazda joylashgan bo'lib, ishtirokchilarga shaharning madaniy boyliklari va yashil ochiq maydonlariga oson kirish imkonini beradi.
Kembrij Angliya sharqidagi Kem daryosi bo'yida joylashgan shahar bo'lib, nufuzli Kembrij universiteti joylashgan bo'lib, u 1209 yilga oid bo'lgan.  Universitet kollejlari tarkibiga Kingning xori va baland gotika ibodatxonasi bilan mashhur, shuningdek, Genrix VIII tomonidan asos solingan Trinity va Sent-Jonning cherkovi kiradi. , 16-asrga oid Buyuk darvozasi bilan. Universitet muzeylarida arxeologiya va antropologiya, qutb tadqiqotlari, fan tarixi va zoologiyaga oid eksponatlar mavjud. Oksford, Angliya janubidagi markaziy shahar, 12-asrda tashkil etilgan o'zining nufuzli universiteti atrofida aylanadi. Shaharning o'rta asrlar markazidagi 38 ta kollejning arxitekturasi shoir Metyu Arnoldni uni "orzular shpallari shahri" deb atashiga sabab bo'ldi. Universitet kolleji va Magdalen kolleji Karfaks minorasidan Magdalen ko'prigigacha bo'lgan baland ko'chada joylashgan. Edinburg - Shotlandiyaning ixcham, tepalikli poytaxti. Unda o'rta asrlarga oid Eski shahar va nafis Gruziya Yangi shaharchasi mavjud. Shaharning tepasiga qarab, Shotlandiyaning toj taqinchoqlari va Shotlandiya hukmdorlarining toj kiyish marosimida foydalanilgan taqdir toshi joylashgan Edinburg qal'asi joylashgan. Arturning o'rindig'i - Holyrood bog'idagi ajoyib manzaraga ega ajoyib cho'qqi. Bornmut - Angliyaning janubiy qirg'og'idagi Dorset okrugidagi qirg'oq kurort shahri. Shahar aholisi 180 000 kishi bo'lib, u Dorsetdagi eng katta shaharga aylanadi. U Dorchester va Sautgemptondan bir xil masofada joylashgan. Dorset tabiiy va tarixiy diqqatga sazovor joylarga, shu jumladan Yura davrining go'zal qirg'og'iga boy okrug.
7 yoshdan 12 yoshgacha bo'lgan yosh o'quvchilar uchun ingliz tilidagi birinchi qadamlar. Kichik sinflar har bir o'quvchiga o'z o'qituvchilaridan individual e'tibor qaratishini ta'minlaydi va ularning ehtiyojlariga mos keladigan o'rganish tajribasini taqdim etadi. Talabalar va o'qituvchilar o'rtasidagi bunday yaqinlik yaqin munosabatlarni va qo'llab-quvvatlovchi muhitni rivojlantiradi, bu esa yosh o'quvchilarda ishonchni mustahkamlaydi va ularni muvaffaqiyatga undaydi.
Biz sizning Angliyada Nyuberi zalida o’qishni boshlashingiz uchun qanday yordam berishimiz mumkin?
World.uz – xorijdagi ko'plab o'quv muassasalarining rasmiy vakili. Biz o’quv dasturlarini va muvaffaqiyatli qabul strategiyasini topishda sinovdan o’tgan texnologiyalarni ishlatamiz. Shuning uchun mijozlarimiz ma'lumot izlashga ortiqcha vaqt va kuch sarflamaydi. Biz sizning hujjatlaringiz qabuli bilan shug'ullanayotganimizda, siz chet tilini mustahkamlashingiz yoki imtihonlarga tayyorgarlik ko'rishingiz mumkin.
• Angliyada o’qish bo’yicha bepul ma’lumot beramiz;
• Universitet, maktab, kurslar va akademik dasturni tanlaymiz;
• To’g’ri hujjatlar to’plamini tayyorlaymiz;
• O’quv yurtiga ariza jo’natamiz;
• Stipendiya/grant uchun hujjatlarni topshiramiz;
• Talaba vizasini rasmiylashtirishda yordam beramiz;
• O’quv yurti eshigigacha olib borib qo’yishni tashkillashtiramiz.
Bepul maslahat olish uchun quyida so’ralgan ma’lumotlarni kiriting va biz sizga ish kuni davomida murojaat qilamiz!

''Я основал Оксфордскую интенсивную школу английского языка, твердо убежденный в том, что полное овладение вторым языком требует целеустремленности в обучении под руководством преподавателей, которые педагогически требовательны к каждому участнику курса, оказывая при этом индивидуальную поддержку, чтобы использовать язык уверенно, безмятежно и целеустремленно. за красноречие в речи и элегантность в письменной форме. Амбициозность в отношении достижений каждого отдельного ученика вскоре стала важной основной ценностью OISE Oxford, и я очень горжусь тем, что она по-прежнему остается очень сильной сегодня».
ТИЛЛЬ ГИНС, ОСНОВАТЕЛЬ И ДИРЕКТОР КОМПАНИИ OISE
Ценности
Позвольте учащимся заявить о себе и превзойти их ожидания.
Амбиция
Отличники
Наши мастер-классы ориентированы на людей с высокими амбициями и четко поставленными целями. Независимо от того, являются ли они молодыми учениками или профессионалами, их общими чертами являются желание улучшить свои навыки, стремление к совершенству, а также их способность использовать все средства, необходимые для его достижения.
Красноречие
Целеустремленный
В то время как говорить на понятном и грамматически правильном английском языке может каждый, быть красноречивым, говорить по-английски, делиться, убеждать и конкретно достигать своих рабочих целей встречается реже и, следовательно, может иметь значение.
Производительность
Высокая производительность
Какой бы ни была цель, срок или поставленная задача, важным остается и всегда будет результат. Это требует интенсивной работы, как в сопровождении, так и индивидуально. Далекие от «лингвистического туризма» курсы OISE предлагают учащимся средства для достижения своих целей.
Удовлетворение
Весьма удовлетворительно
Интенсивность обучения, привилегированная учебная среда и отношения, созданные во время семинаров и сессий, - это заветные воспоминания и контакты на будущее.
Проживание
Все программы, базирующиеся в Великобритании, предлагают услуги по размещению
Служба бронирования жилья предлагает:
• Проживание в местной семье: стоимость проживания с полупансионом включена в стоимость курса
• Предложения по рекомендуемым отелям или общежитиям для студентов, предпочитающих альтернативу проживанию в семье
Школы OISE расположены в городах, имеющих историческое и академическое значение. Школа расположена в центре города, что позволяет участникам легко добраться до культурных богатств и зеленых просторов города.
Кембридж – город на реке Кэм в восточной Англии, где находится престижный Кембриджский университет, основанный в 1209 году. Среди университетских колледжей – Королевский, известный своим хором и возвышающейся готической часовней, а также Тринити, основанный Генрихом VIII, и колледж Святого Иоанна. , с Большими воротами 16 века. В университетских музеях есть экспонаты по археологии и антропологии, полярным исследованиям, истории науки и зоологии. Оксфорд, город в центре южной Англии, вращается вокруг своего престижного университета, основанного в 12 веке. Архитектура его 38 колледжей в средневековом центре города побудила поэта Мэтью Арнольда назвать его «городом грезящих шпилей». Университетский колледж и колледж Магдалины находятся на Хай-стрит, которая проходит от башни Карфакс до моста Магдалины. Эдинбург — компактная, холмистая столица Шотландии. Здесь есть средневековый Старый город и элегантный Новый город в георгианском стиле. На город смотрит Эдинбургский замок, дом для драгоценностей шотландской короны и Камня Судьбы, который использовался при коронации шотландских правителей. Артурс-Сит — внушительная вершина в парке Холируд с потрясающими видами. Борнмут — прибрежный курортный город в графстве Дорсет на южном побережье Англии. Население города составляет 180 000 человек, что делает его самым большим городом в Дорсете. Он расположен на равном расстоянии от Дорчестера и Саутгемптона. Графство Дорсет богато природными и историческими достопримечательностями, в том числе красивым Юрским побережьем.
Первые шаги в английском для детей в возрасте от 7 до 12 лет. Небольшие классы гарантируют, что каждый ученик получает индивидуальное внимание от своих наставников, обеспечивая уникальный опыт обучения, соответствующий их потребностям. Эта непосредственная близость между учениками и учителями способствует тесным отношениям и благоприятной среде, которая укрепляет доверие среди молодых учащихся и побуждает их к успеху.
Что мы можем сделать для вас, чтобы вы начали учиться в стране Англия в учебном заведении Ньюбери Холл?
World.uz – официальный представитель многих учебных заведений за границей. Мы используем наработанные технологии поиска академических программ и успешные стратегии поступления, поэтому наши клиенты не тратят время на поиск информации и совершение лишних шагов. Пока мы занимаемся Вашим поступлением, Вы можете подтянуть иностранный язык или подготовиться к экзаменам.
• Бесплатно дадим информацию по обучению в стране - Англия;
• Подберём университет, школу, курсы и академическую программу;
• Подготовим правильный комплект документов;
• Отправим заявку в учебное заведение;
• Подадим документы на стипендию/грант;
• Поможем оформить студенческую визу;
• Организуем трансфер до дверей учебного заведения.
Для того чтобы получить бесплатную консультацию, просто заполните форму ниже и мы свяжемся с вами в течении рабочего дня!